BONZITEAM LOGIN CONTACT US

Schedule
Saturday, September 8th, 2018
9:00 AM #5687905 U12B Dev Div 1 (Stratton) Pitt Meadows Secondary PMSS West (Super 8) map
ASA Storm (Rutley) Div 1
9:00 AM #5687907 U12B Dev Div 2 (MacDermid) Pitt Meadows Secondary PMSS East (Super 8) map
Chilliwack FC U12B Strikers
10:30 AM #5687777 U11B House (Lange) Pitt Meadows Secondary PMSS West (Super 8) map
U11B House Vipers (Stammer)
11:00 AM #5687955 U18B Div 2 (Wiltshire) Karina LeBlanc map
RFC Cyclones
1:00 PM #5687932 U15B Div 2 (Brown) Pitt Meadows Secondary Pitt Meadows Secondary map
SDUSC Eagles
1:30 PM #5687942 U16B Div 1 (Charalambidis) Westview Secondary Turf map
MSC Lightning
2:30 PM #5687930 U15B Div 1 (St Germain) Pitt Meadows Secondary Pitt Meadows Secondary map
MSC Mayhem
4:30 PM #5688037 U13B Metro (Szilagyi) Pitt Meadows Secondary Pitt Meadows Secondary map
CMF Atletico
Sunday, September 9th, 2018
9:00 AM #5687779 U12G House Strikers (Franco) Pitt Meadows Secondary PMSS East (Super 8) map
MSC Buckley
9:00 AM #5687910 U12G Dev Div 2 (Musgrave) Pitt Meadows Secondary PMSS West (Super 8) map
Langley United Tubbs Div 2
10:15 AM #5687780 U12G House (Denroche) Pitt Meadows Secondary PMSS West (Super 8) map
Albion FC U12G Storm
11:30 AM #5687945 U16G Div 1 (Savignano) Pitt Meadows Secondary Pitt Meadows Secondary map
CMF Heat
1:00 PM #5687939 U15G Div 2 (Williams) Pitt Meadows Secondary Pitt Meadows Secondary map
CAUFC Ravens 2004
2:30 PM #5688039 U13G Metro (Kelly) Karina LeBlanc map
PMSC Rebels
4:00 PM #5688041 U17G Metro (Gant) Karina LeBlanc map
Vancouver FC U17G
Saturday, September 15th, 2018
9:00 AM #5687899 U11B Dev Div 2 (Lock) Pitt Meadows Secondary PMSS East (Super 8) map
Langley United U11B Div 2
9:00 AM #5687897 U11B Dev Div 1 (Vasile) Pitt Meadows Secondary PMSS West (Super 8) map
Langley United U11B Div 1
10:15 AM #5731117 U12B House (Lombardi/Oldewening) Pitt Meadows Secondary PMSS East (Super 8) map
Albion FC U12B Strikers
10:15 AM #5687781 U11B House Vipers (Stammer) Pitt Meadows Secondary PMSS West (Super 8) map
Albion FC U11B Celtic
11:00 AM #5687934 U15B Div 3 (Fuller) Karina LeBlanc map
U15B Div 3 (Hilliard)
11:30 AM #5687917 U13B Div 3 (Pitt/Pitzey) Pitt Meadows Secondary Pitt Meadows Secondary map
LUSA Pescott Div 3
1:00 PM #5687914 U13B Div 3 (Khun Khun) Pitt Meadows Secondary Pitt Meadows Secondary map
Chilliwack FC U13B Strikers
1:30 PM #5687951 U17B Div 2 (Piocza) Westview Secondary Turf map
ASA Storm (Scott) Div 2
2:00 PM #5687953 U17B Div 3 (Torgerson) Pitt Meadows Athletic Park PMAP #7 map
SDUSC Brigade 02
2:30 PM #5687912 U13B Div 2 (Williams) Pitt Meadows Secondary Pitt Meadows Secondary map
ASA Lightning (Chapman) Div 2
3:30 PM #5687949 U17B Div 1 (Norman) Westview Secondary Turf map
NDSC United 02
4:00 PM #5687924 U14B Div 2 (Landells) Pitt Meadows Secondary Pitt Meadows Secondary map
Albion FC U14B United
Sunday, September 16th, 2018
9:00 AM #5687901 U11G Dev Div 1 (Fox) Pitt Meadows Secondary PMSS West (Super 8) map
Chilliwack FC U11G Attack
9:00 AM #5687903 U11G Dev Div 2 (Cano) Pitt Meadows Secondary PMSS East (Super 8) map
MSC Rebels
10:00 AM #5737717 U13G Div 2 (Bonifazi) Westview Secondary Turf map
Richmond Girls Soccer Red Rebels
10:30 AM #5687908 U12G Dev Div 1 (Kirby) Pitt Meadows Secondary PMSS West (Super 8) map
KIL Griffins
10:30 AM #5746357 U12G Dev Div 2 (Musgrave) Pitt Meadows Secondary PMSS East (Super 8) map
Albion FC Whitecaps
12:00 PM #5737718 U14G Div 3 Rebels (Davis) Pitt Meadows Secondary Pitt Meadows Secondary map
Albion FC U14G Wolves
1:00 PM #5687947 U16G Div 2 (Ayley) Karina LeBlanc map
SDU SD United 03
1:30 PM #5687923 U13G Div 3 (Wotjun) Pitt Meadows Secondary Pitt Meadows Secondary map
Langley United Schmidt Div 3
3:00 PM #5687927 U14G Div 2 (McAleese) Pitt Meadows Secondary Pitt Meadows Secondary map
SDUSC Dosanjh
3:00 PM #5687954 U17G Div 3 (Santos) Karina LeBlanc map
Guildford Athletic Club Gunners
4:30 PM #5687937 U15G Div 1 (Huber) Pitt Meadows Secondary Pitt Meadows Secondary map
Surrey United Hurricanes
5:00 PM #5687957 U18G Div 3 (Skeeles) Karina LeBlanc map
SDUSC Storm 01
Saturday, September 22nd, 2018
9:00 AM #5750697 U11B House Vipers (Stammer) Pitt Meadows Secondary PMSS East (Super 8) map
MSC Div 3
9:00 AM #5687906 U12B Dev Div 1 (Stratton) Pitt Meadows Secondary PMSS West (Super 8) map
Albion FC U12B United
10:00 AM #5731857 U11B House (Lange) Albion Sports Complex ASC #2 map
Albion FC U11B Liverpool
10:30 AM #5687916 U13B Div 3 (Neudstater/Hamaliuk) Pitt Meadows Secondary Pitt Meadows Secondary map
ASA Thunder (Jeras) Div 3
11:00 AM #5687935 U15B Div 3 (Hilliard) Karina LeBlanc map
Albion FC Gunners
11:30 AM #5731859 U12B House (Lombardi/Oldewening) Albion Sports Complex ASC #2 map
MSC Eagles
12:00 PM #5687931 U15B Div 1 (St Germain) Westview Secondary Turf map
Guildford Athletic Club Hype04
1:00 PM #5731858 U12B House (Schmale) Albion Sports Complex ASC #2 map
Albion FC U12B United
1:30 PM #5687943 U16B Div 1 (Charalambidis) Westview Secondary Turf map
ASA Storm (Schmidt2) Div 1
2:30 PM #5687933 U15B Div 2 (Brown) Pitt Meadows Secondary Pitt Meadows Secondary map
PMSC Gunners
3:30 PM #5687956 U18B Div 2 (Wiltshire) Westview Secondary Turf map
ASA Storm (Dhillon) Div 2
4:30 PM #5688038 U13B Metro (Szilagyi) Pitt Meadows Secondary Pitt Meadows Secondary map
PCEFC Spartans
Sunday, September 23rd, 2018
9:00 AM #5687909 U12G Dev Div 1 (Kirby) Pitt Meadows Secondary PMSS East (Super 8) map
VUFC Amazons
9:00 AM #5687902 U11G Dev Div 1 (Fox) Pitt Meadows Secondary PMSS West (Super 8) map
Guildford Athletic Club Stars
10:00 AM #5732017 U12G House (Denroche) Albion Sports Complex ASC #2 map
MSC Wolf Pack
11:30 AM #5687921 U13G Div 3 (Kerans) Pitt Meadows Secondary Pitt Meadows Secondary map
Preston GM LFC Thunderbolts Div 3
1:00 PM #5687920 U13G Div 2 (Bonifazi) Pitt Meadows Secondary Pitt Meadows Secondary map
SDUSC Dynamite
1:00 PM #5716358 U15G Div 3 Pumas (Logan) Karina LeBlanc map
Coastal FC U15G Hurricanes
2:30 PM #5688040 U13G Metro (Kelly) Karina LeBlanc map
SDUSC SF DCS 06F
2:30 PM #5716357 U16G Div 3 (Bonifazi) Pitt Meadows Secondary Pitt Meadows Secondary map
WVFC Wildcats 03
4:00 PM #5687940 U15G Div 2 (Williams) Pitt Meadows Secondary Pitt Meadows Secondary map
VUFC Pythons
4:00 PM #5688042 U17G Metro (Gant) Karina LeBlanc map
Fraser Valley U17G Selects
6:00 PM #5687959 U18G Div 3 (Winterhoff) Karina LeBlanc map
Langley United Keen Div 3
Saturday, September 29th, 2018
9:00 AM #5687900 U11B Dev Div 2 (Lock) Pitt Meadows Secondary PMSS East (Super 8) map
Chilliwack FC U11B Strikers
9:00 AM #5687898 U11B Dev Div 1 (Vasile) Pitt Meadows Secondary PMSS West (Super 8) map
Abbotsford United - Bahia Div 1
10:30 AM #5732358 U13B Div 3 (Pitt/Pitzey) Pitt Meadows Secondary Pitt Meadows Secondary map
U13B Div 3 (Neudstater/Hamaliuk)
11:00 AM #5732360 U14B Div 2 (Landells) Karina LeBlanc map
MSC Hornets
11:30 AM #5732159 U12B House (Lara) Albion Sports Complex ASC #2 map
U12B House (Schmale)
12:00 PM #5687936 U15B Div 3 (Hilliard) Westview Secondary Turf map
MSC Spartans
12:00 PM #5732357 U13B Div 3 (Khun Khun) Pitt Meadows Secondary Pitt Meadows Secondary map
GVUSC 06M
1:00 PM #5732157 U11B House (Pitt) Albion Sports Complex ASC #2 map
U11B House (Lange)
1:30 PM #5732359 U13B Div 2 (Williams) Pitt Meadows Secondary Pitt Meadows Secondary map
AYSC - U12- White Caps
2:00 PM #5687952 U17B Div 2 (Piocza) Westview Secondary Turf map
LUSA Horn Div 2
4:00 PM #5687950 U17B Div 1 (Norman) Westview Secondary Turf map
Surrey United FC 02
4:30 PM #5769077 U14B Div 3 (Tellis) Pitt Meadows Secondary Pitt Meadows Secondary map
Coastal FC U14B Whitecaps
Sunday, September 30th, 2018
9:00 AM #5687904 U11G Dev Div 2 (Cano) Pitt Meadows Secondary PMSS East (Super 8) map
CCB Elite 08
10:30 AM #5687922 U13G Div 3 (Kerans) Pitt Meadows Secondary Pitt Meadows Secondary map
Abbotsford United - Kangura Div 3
12:00 PM #5687928 U14G Div 2 (McAleese) Pitt Meadows Secondary Pitt Meadows Secondary map
Surrey United Maguires
1:30 PM #5687938 U15G Div 1 (Huber) Pitt Meadows Secondary Pitt Meadows Secondary map
Langley United U15G Div 1
3:15 PM #5687946 U16G Div 1 (Savignano) Pitt Meadows Secondary Pitt Meadows Secondary map
CMF Adrenaline
5:00 PM #5687958 U18G Div 3 (Skeeles) Pitt Meadows Secondary Pitt Meadows Secondary map
U18G Div 3 (Winterhoff)
6:00 PM #5688043 U18G Metro (Schwingenschloegl) Karina LeBlanc map
GVUSC SF Surrey Selects 01F
Saturday, October 13th, 2018
9:00 AM #5691237 U11B Dev Div 2 (Lock) Pitt Meadows Secondary PMSS West (Super 8) map
ASA Storm (SSchmidt) Div 2
9:00 AM #5751217 U11B House Vipers (Stammer) Albion Sports Complex ASC #2 map
U11B House (Pitt)
9:00 AM #5691238 U12B Dev Div 1 (Stratton) Pitt Meadows Secondary PMSS East (Super 8) map
Surrey United Whitecaps
10:30 AM #5691239 U13B Div 3 (Neudstater/Hamaliuk) Pitt Meadows Secondary Pitt Meadows Secondary map
MSC Thunder
10:30 AM #5751218 U12B House (Lombardi/Oldewening) Albion Sports Complex ASC #2 map
U12B House (Lara)
12:00 PM #5691242 U17B Div 2 (Piocza) Westview Secondary Turf map
Chilliwack FC U17B Attack
12:00 PM #5691241 U16B Div 3 (Davies) Karina LeBlanc map
Langley United Matson Div 3
12:00 PM #5691248 U15B Div 1 (St Germain) Pitt Meadows Secondary Pitt Meadows Secondary map
PCEFC Fury
1:30 PM #5691244 U16B Div 1 (Charalambidis) Karina LeBlanc map
Surrey FC Rangers 03
2:00 PM #5691243 U15B Div 3 (Hilliard) Pitt Meadows Secondary Pitt Meadows Secondary map
U15B Div 3 (Fuller)
2:00 PM #5691245 U17B Div 3 (Torgerson) Westview Secondary Turf map
NDSC FC Delta 02
3:30 PM #5691417 U13B Metro (Szilagyi) Karina LeBlanc map
Surrey United Metro U13 boys
4:00 PM #5691247 U18B Div 2 (Wiltshire) Westview Secondary Turf map
CMF Raiders
4:00 PM #5691246 U15B Div 2 (Brown) Pitt Meadows Secondary Pitt Meadows Secondary map
PCEFC U15B Impact
Sunday, October 14th, 2018
9:00 AM #5691249 U11G Dev Div 1 (Fox) Pitt Meadows Secondary PMSS West (Super 8) map
Preston GM LFC Barcelona 08 Div 1
9:00 AM #5691250 U12G Dev Div 1 (Kirby) Pitt Meadows Secondary PMSS East (Super 8) map
CMF Titans
10:00 AM #5691253 U15G Div 2 (Williams) Westview Secondary Turf map
NSGSC Hurricanes
10:15 AM #5691097 U12G House Strikers (Franco) Pitt Meadows Secondary PMSS West (Super 8) map
Albion FC U11G Force
11:30 AM #5691252 U13G Div 3 (Wotjun) Pitt Meadows Secondary Pitt Meadows Secondary map
Preston GM LFC Thunderbolts Div 3
1:00 PM #5691255 U16G Div 2 (Ayley) Karina LeBlanc map
Langley United Yarwood Div 2
1:00 PM #5716437 U14G Div 3 Rebels (Davis) Pitt Meadows Secondary Pitt Meadows Secondary map
Albion FC Rascals
2:00 PM #5691256 U18G Div 3 (Winterhoff) Pitt Meadows Athletic Park PMAP #6 map
Chilliwack FC Champions
2:30 PM #5691418 U13G Metro (Kelly) Karina LeBlanc map
PCEFC Crew
2:30 PM #5691257 U14G Div 2 (McAleese) Pitt Meadows Secondary Pitt Meadows Secondary map
Coastal FC U14G White
4:00 PM #5691258 U15G Div 3 Pumas (Logan) Pitt Meadows Secondary Pitt Meadows Secondary map
WVFC Wildcats 04
4:00 PM #5691419 U17G Metro (Gant) Karina LeBlanc map
PCEFC U17G Impact
6:00 PM #5691259 U17G Div 3 (Santos) Karina LeBlanc map
Langley United U17G Div 3
Thursday, October 18th, 2018
6:30 PM #5835037 U15G Div 1 (Huber) Albion Sports Complex ASC #4 map
U16G Div 1 (Savignano)
Saturday, October 20th, 2018
9:00 AM #5691261 U12B Dev Div 2 (MacDermid) Pitt Meadows Secondary PMSS West (Super 8) map
Langley United Niedermeiser Div 2
9:00 AM #5691260 U11B Dev Div 1 (Vasile) Pitt Meadows Secondary PMSS East (Super 8) map
Langley United U11B Div 2
10:00 AM #5691240 U14B Div 3 (Tellis) Westview Secondary Turf map
SDUSC Hurricanes 05
11:00 AM #5691098 U11B House (Pitt) Albion Sports Complex ASC #2 map
Albion FC U11B Liverpool
11:30 AM #5691262 U15B Div 3 (Fuller) Westview Secondary Turf map
MSC Spartans
11:30 AM #5691263 U13B Div 3 (Neudstater/Hamaliuk) Pitt Meadows Secondary Pitt Meadows Secondary map
LUSA Pescott Div 3
1:00 PM #5691264 U13B Div 3 (Pitt/Pitzey) Pitt Meadows Secondary Pitt Meadows Secondary map
Chilliwack FC U13B Strikers
1:00 PM #5751257 U11B House (Lange) Albion Sports Complex ASC #2 map
MSC Div 3
1:30 PM #5691265 U17B Div 2 (Piocza) Westview Secondary Turf map
AYSC - U16 -STRIKERS
2:30 PM #5691266 U13B Div 2 (Williams) Pitt Meadows Secondary Pitt Meadows Secondary map
CCB Athletic 06
2:30 PM #5751259 U12B House (Schmale) Albion Sports Complex ASC #2 map
MSC Eagles
3:30 PM #5691268 U17B Div 1 (Norman) Westview Secondary Turf map
Coastal FC U17B Royal
4:00 PM #5751258 U12B House (Lara) Albion Sports Complex ASC #2 map
Albion FC U12B United
4:00 PM #5691267 U14B Div 2 (Landells) Pitt Meadows Secondary Pitt Meadows Secondary map
AYSC - U13 -United
Sunday, October 21st, 2018
9:00 AM #5774037 U12G Dev Div 2 (Musgrave) Pitt Meadows Secondary PMSS West (Super 8) map
Langley United Patterson Div 2
9:00 AM #5691269 U11G Dev Div 2 (Cano) Pitt Meadows Secondary PMSS East (Super 8) map
Coastal FC U11G Black
10:00 AM #5691100 U12G House Strikers (Franco) Albion Sports Complex ASC #2 map
Albion FC U12G Storm
11:00 AM #5691271 U16G Div 1 (Savignano) Pitt Meadows Secondary Pitt Meadows Secondary map
Chilliwack FC U16G Attack
12:45 PM #5691272 U15G Div 3 Pumas (Logan) Pitt Meadows Secondary Pitt Meadows Secondary map
MSC Sprinters
2:00 PM #5691273 U16G Div 3 (Bonifazi) Karina LeBlanc map
SDUSC Trouble 03
2:30 PM #5691274 U13G Div 3 (Kerans) Pitt Meadows Secondary Pitt Meadows Secondary map
U13G Div 3 (Wotjun)
4:00 PM #5691276 U18G Div 3 (Skeeles) Karina LeBlanc map
Langley United Keen Div 3
4:00 PM #5691275 U15G Div 1 (Huber) Pitt Meadows Secondary Pitt Meadows Secondary map
ASA Storm (Friesen) Div 1
6:00 PM #5691420 U18G Metro (Schwingenschloegl) Karina LeBlanc map
Fraser Valley U18G Selects
Tuesday, October 23rd, 2018
7:00 PM #5843737 U15G Div 1 (Huber) Albion Sports Complex ASC #4 map
U16G Div 2 (Ayley)
Thursday, October 25th, 2018
7:00 PM #5843738 U15G Div 1 (Huber) Albion Sports Complex ASC #4 map
U16G Div 1 (Savignano)
Saturday, October 27th, 2018
10:00 AM #5851977 U17B Div 3 (Torgerson) Pitt Meadows Secondary Pitt Meadows Secondary map
MSC Mustangs
11:00 AM #5691101 U11B House (Pitt) Pitt Meadows Athletic Park PMAP #5 map
Albion FC U11B Celtic
12:00 PM #5855117 U12B Dev Div 2 (MacDermid) Pitt Meadows Secondary Pitt Meadows Secondary map
U12B Dev Div 2 (MacDermid)
12:30 PM #5752257 U12B House (Lara) Pitt Meadows Athletic Park PMAP #5 map
Albion FC U12B Strikers
2:00 PM #5854397 U13B Div 3 (Khun Khun) Pitt Meadows Secondary Pitt Meadows Secondary map
U13B Div 3 (Neudstater/Hamaliuk)
Sunday, October 28th, 2018
10:00 AM #5848317 U14G Div 2 (McAleese) Pitt Meadows Secondary Pitt Meadows Secondary map
Langley Utd Owen Div 1
12:30 PM #5847737 U16G Div 1 (Savignano) Westview Secondary Turf map
CMF Adrenaline
1:00 PM #5851397 U16G Div 2 (Ayley) Karina LeBlanc map
Albion FC U15G Wolves
2:30 PM #5691421 U13G Metro (Kelly) Karina LeBlanc map
BDMS Fire
4:00 PM #5687001 U17G Metro (Gant) Karina LeBlanc map
BDMS Dynamite
Saturday, November 3rd, 2018
9:00 AM #5859838 U11B House (Lange) Pitt Meadows Secondary PMSS West (Super 8) map
U11B House (Pitt)
9:00 AM #5859837 U11B House Vipers (Stammer) Pitt Meadows Secondary PMSS East (Super 8) map
Albion FC U11B Liverpool
10:30 AM #5859840 U12B House (Lombardi/Oldewening) Pitt Meadows Secondary PMSS West (Super 8) map
Albion FC U12B United
10:30 AM #5859841 U13B Div 3 (Khun Khun) Westview Secondary Turf map
Langley United Jones Div 3
10:30 AM #5859839 U12B House (Schmale) Pitt Meadows Secondary PMSS East (Super 8) map
U12B House (Lara)
11:30 AM #5859842 U16B Div 1 (Charalambidis) Karina LeBlanc map
ASA Storm (Schmidt2) Div 1
12:00 PM #5859843 U11B Dev Div 2 (Lock) Pitt Meadows Secondary PMSS East (Super 8) map
N.Surrey Mustangs 08M1
12:00 PM #5859845 U13B Div 3 (Neudstater/Hamaliuk) Westview Secondary Turf map
LUSA Pescott Div 3
12:00 PM #5859844 U11B Dev Div 1 (Vasile) Pitt Meadows Secondary PMSS West (Super 8) map
BCT Barca 08
1:30 PM #5859847 U14B Div 2 (Landells) Pitt Meadows Secondary Pitt Meadows Secondary map
CAUFC Barca 2005
1:30 PM #5859848 U13B Div 2 (Williams) Westview Secondary Turf map
GVUSC Gunners 06
1:30 PM #5859846 U17B Div 2 (Piocza) Karina LeBlanc map
ASA Storm (Scott) Div 2
3:00 PM #5859849 U15B Div 3 (Fuller) Westview Secondary Turf map
SDUSC Whitecaps 04M
3:30 PM #5859850 U18B Div 2 (Wiltshire) Pitt Meadows Secondary Pitt Meadows Secondary map
Surrey FC Rangers 01
4:30 PM #5687077 U13B Metro (Szilagyi) Karina LeBlanc map
SDUSC SF DCS 06M
Sunday, November 4th, 2018
9:00 AM #5859917 U11G Dev Div 2 (Cano) Pitt Meadows Secondary PMSS East (Super 8) map
Langley Utd Shimmin Div 2
9:00 AM #5859918 U11G Dev Div 1 (Fox) Pitt Meadows Secondary PMSS West (Super 8) map
Guildford Athletic Club Stars
10:30 AM #5859919 U12G House Strikers (Franco) Pitt Meadows Secondary PMSS East (Super 8) map
MSC Wolf Pack
10:30 AM #5859920 U12G House (Denroche) Pitt Meadows Secondary PMSS West (Super 8) map
Albion FC U11G Force
10:30 AM #5859925 U16G Div 2 (Ayley) Westview Secondary Turf map
VUFC Wildcats
12:00 PM #5859922 U15G Div 2 (Williams) Arthur Peake map
NSGSC Hurricanes
12:00 PM #5859923 U12G Dev Div 1 (Kirby) Pitt Meadows Secondary PMSS West (Super 8) map
ASA Storm (Birkic) Div 1
1:30 PM #5859928 U14G Div 2 (McAleese) Pitt Meadows Secondary Pitt Meadows Secondary map
NSGSC Fury
2:00 PM #5859921 U14G Div 3 Rebels (Davis) Karina LeBlanc map
Chilliwack FC Cosmos
3:00 PM #5859926 U13G Div 3 (Wotjun) Pitt Meadows Secondary Pitt Meadows Secondary map
U13G Div 3 (Kerans)
4:00 PM #5859927 U18G Div 3 (Winterhoff) Karina LeBlanc map
SDUSC Storm 01
4:30 PM #5859924 U13G Div 2 (Bonifazi) Pitt Meadows Secondary Pitt Meadows Secondary map
SDUSC Dynamite
6:00 PM #5687078 U18G Metro (Schwingenschloegl) Karina LeBlanc map
NSGSC Renegades 01
Friday, November 9th, 2018
7:00 PM #5868601 U14B Div 2 (Landells) Arthur Peake map
PCEFC Panthers
Saturday, November 10th, 2018
10:00 AM #5868603 U12B Dev Div 2 (MacDermid) Pitt Meadows Secondary PMSS East (Super 8) map
N.Surrey Mustangs 07M1
10:00 AM #5868604 U12B Dev Div 1 (Stratton) Pitt Meadows Secondary PMSS West (Super 8) map
Surrey United Whitecaps
11:00 AM #5868597 U17B Div 1 (Norman) Karina LeBlanc map
NDSC United 02
11:30 AM #5868599 U13B Div 3 (Pitt/Pitzey) Pitt Meadows Secondary Pitt Meadows Secondary map
Langley United Carey Div 2
12:00 PM #5868605 U15B Div 3 (Hilliard) Westview Secondary Turf map
Albion FC Gunners
1:00 PM #5868600 U14B Div 3 (Tellis) Pitt Meadows Secondary Pitt Meadows Secondary map
PMSC TBD-Div 3
1:00 PM #5868598 U17B Div 3 (Torgerson) Karina LeBlanc map
NDSC FC Delta 02
2:00 PM #5868606 U16B Div 3 (Davies) Westview Secondary Turf map
Langley United Rougeau Div 3
3:00 PM #5874697 U15B Div 2 (Brown) Karina LeBlanc map
PCEFC U15B Impact
4:00 PM #5868602 U15B Div 1 (St Germain) Pitt Meadows Secondary Pitt Meadows Secondary map
MSC Mayhem
Sunday, November 11th, 2018
10:00 AM #5868617 U13G Div 3 (Kerans) Pitt Meadows Secondary Pitt Meadows Secondary map
Langley United Schmidt Div 3
1:30 PM #5868619 U15G Div 1 (Huber) Pitt Meadows Secondary Pitt Meadows Secondary map
SDUSC United 04
2:00 PM #5868618 U15G Div 3 Pumas (Logan) Karina LeBlanc map
SDUSC Thunder 04
3:15 PM #5868620 U16G Div 3 (Bonifazi) Pitt Meadows Secondary Pitt Meadows Secondary map
SDUSC Dynamite 03
4:00 PM #5687079 U17G Metro (Gant) Karina LeBlanc map
WVFC Rangers 02
Monday, November 12th, 2018
10:30 AM #5839037 U13G Metro (Kelly) Karina LeBlanc map
Mountain FC U13G
12:00 PM #5839038 TSS U13G Karina LeBlanc map
Mountain FC U13G
1:30 PM #5839039 U13G Metro (Kelly) Karina LeBlanc map
TSS U13G
Saturday, November 17th, 2018
9:00 AM #5868717 U11B Dev Div 2 (Lock) Pitt Meadows Secondary PMSS East (Super 8) map
Guildford Athletic Club Jets
9:00 AM #5868718 U11B Dev Div 1 (Vasile) Pitt Meadows Secondary PMSS West (Super 8) map
Langley United U11B Div 2
10:30 AM #5868719 U13B Div 3 (Pitt/Pitzey) Pitt Meadows Secondary Pitt Meadows Secondary map
MSC Thunder
11:00 AM #5868720 U15B Div 3 (Fuller) Westview Secondary Turf map
U15B Div 3 (Hilliard)
12:00 PM #5752357 U12B House (Schmale) Pitt Meadows Athletic Park PMAP #5 map
Albion FC U12B Strikers
12:00 PM #5868721 U17B Div 2 (Piocza) Karina LeBlanc map
Chilliwack FC U17B Attack
12:00 PM #5691109 U11B House (Lange) Albion Sports Complex ASC #2 map
Albion FC U11B Celtic
12:00 PM #5868722 U13B Div 3 (Khun Khun) Pitt Meadows Secondary Pitt Meadows Secondary map
ASA Thunder (Jeras) Div 3
1:00 PM #5868726 U15B Div 1 (St Germain) Westview Secondary Turf map
PCEFC Fury
1:30 PM #5868724 U13B Div 2 (Williams) Pitt Meadows Secondary Pitt Meadows Secondary map
Surrey FC Pegasus 06
1:30 PM #5691110 U11B House (Pitt) Albion Sports Complex ASC #2 map
U11B House Vipers (Stammer)
1:30 PM #5752358 U12B House (Lara) Pitt Meadows Athletic Park PMAP #5 map
U12B House (Lombardi/Oldewening)
2:00 PM #5868725 U18B Div 2 (Wiltshire) Karina LeBlanc map
Langley United Woelk Div 2
4:30 PM #5877657 U14B Div 2 (Landells) Westview Secondary Turf map
Coastal FC U14B 05M Black
4:30 PM #5687080 U13B Metro (Szilagyi) Karina LeBlanc map
PMSC (06) AC Selects
Sunday, November 18th, 2018
9:30 AM #5870258 U12G Dev Div 2 (Musgrave) Pitt Meadows Secondary PMSS West (Super 8) map
Langley United Tubbs Div 2
9:30 AM #5870257 U12G Dev Div 1 (Kirby) Pitt Meadows Secondary PMSS East (Super 8) map
Surrey United Elite
10:30 AM #5870264 U13G Div 2 (Bonifazi) Arthur Peake map
SurDel Girls SC SDL Rush
11:00 AM #5870259 U14G Div 2 (McAleese) Pitt Meadows Secondary Pitt Meadows Secondary map
SCYSA Storm 05
12:00 PM #5870260 U17G Div 3 (Santos) Arthur Peake map
Langley United U17G Div 3
12:00 PM #5691113 U12G House (Denroche) Albion Sports Complex ASC #2 map
MSC Vipers
12:30 PM #5870261 U13G Div 3 (Wotjun) Pitt Meadows Secondary Pitt Meadows Secondary map
Preston GM LFC Thunderbolts Div 3
1:30 PM #5870262 U11G Dev Div 2 (Cano) Albion Sports Complex ASC #2 map
Albion FC U11G Panthers
2:00 PM #5870265 U15G Div 2 (Williams) Pitt Meadows Secondary Pitt Meadows Secondary map
Surrey United Outlaws FC
2:00 PM #5870263 U18G Div 3 (Skeeles) Arthur Peake map
Chilliwack FC Champions
2:30 PM #5687081 U13G Metro (Kelly) Karina LeBlanc map
WVFC Rangers 06
4:00 PM #5870266 U16G Div 1 (Savignano) Karina LeBlanc map
Chilliwack FC U16G Attack
6:00 PM #5687082 U18G Metro (Schwingenschloegl) Karina LeBlanc map
Vancouver FC U18G
Saturday, November 24th, 2018
9:00 AM #5871617 U12B Dev Div 1 (Stratton) Pitt Meadows Secondary PMSS East (Super 8) map
RFC U12B Renegades
9:00 AM #5871618 U12B Dev Div 2 (MacDermid) Pitt Meadows Secondary PMSS West (Super 8) map
Chilliwack FC U12B Strikers
10:30 AM #5871619 U13B Div 3 (Neudstater/Hamaliuk) Pitt Meadows Secondary Pitt Meadows Secondary map
Langley United Jackson Div 3
10:30 AM #5871621 U16B Div 3 (Davies) Westview Secondary Turf map
Abbotsford United - Daniel Div 3
11:00 AM #5871620 U17B Div 3 (Torgerson) Karina LeBlanc map
RFC Spartans
12:00 PM #5871622 U14B Div 3 (Tellis) Pitt Meadows Secondary Pitt Meadows Secondary map
Albion FC U14B Strikers
12:00 PM #5691114 U11B House Vipers (Stammer) Pitt Meadows Athletic Park PMAP #5 map
U11B House (Lange)
1:00 PM #5871624 U16B Div 1 (Charalambidis) Westview Secondary Turf map
BCT Ambush 03
1:00 PM #5871623 U17B Div 2 (Piocza) Karina LeBlanc map
MSC City-United
1:30 PM #5752377 U12B House (Lombardi/Oldewening) Pitt Meadows Athletic Park PMAP #5 map
U12B House (Schmale)
1:30 PM #5871625 U14B Div 2 (Landells) Pitt Meadows Secondary Pitt Meadows Secondary map
Coastal FC U14B 05M White
3:00 PM #5874797 U15B Div 2 (Brown) Westview Secondary Turf map
RFC Avengers
3:00 PM #5871627 U15B Div 3 (Hilliard) Pitt Meadows Secondary Pitt Meadows Secondary map
MSC Spartans
5:00 PM #5871628 U18B Div 2 (Wiltshire) Karina LeBlanc map
CCB Barcelona 01
Sunday, November 25th, 2018
9:00 AM #5871637 U11G Dev Div 1 (Fox) Pitt Meadows Secondary PMSS East (Super 8) map
Surrey United Diamonds
10:00 AM #5871638 U11G Dev Div 2 (Cano) Pitt Meadows Secondary PMSS West (Super 8) map
ASA Storm (TBC) Div 2
11:30 AM #5871639 U13G Div 3 (Wotjun) Pitt Meadows Secondary Pitt Meadows Secondary map
Langley United Schmidt Div 3
12:00 PM #5871640 U16G Div 3 (Bonifazi) Arthur Peake map
PCEFC U16G Red Dragons
12:00 PM #5691116 U12G House Strikers (Franco) Pitt Meadows Athletic Park PMAP #5 map
U12G House (Denroche)
1:00 PM #5871641 U14G Div 3 Rebels (Davis) Pitt Meadows Secondary Pitt Meadows Secondary map
MSC Titans
1:00 PM #5871645 U15G Div 1 (Huber) Karina LeBlanc map
SurDel Girls SC Storm 04
2:00 PM #5871642 U16G Div 2 (Ayley) Arthur Peake map
CMF Revolution
2:30 PM #5871643 U15G Div 3 Pumas (Logan) Pitt Meadows Secondary Pitt Meadows Secondary map
New West SC Ravens
4:00 PM #5687083 U17G Metro (Gant) Karina LeBlanc map
NSGSC Renegades 02
4:00 PM #5871644 U18G Div 3 (Winterhoff) Arthur Peake map
U18G Div 3 (Skeeles)
Saturday, December 1st, 2018
10:00 AM #5876417 U11B Dev Div 2 (Lock) Pitt Meadows Secondary PMSS East (Super 8) map
RFC Bayern
10:00 AM #5876418 U11B Dev Div 1 (Vasile) Pitt Meadows Secondary PMSS West (Super 8) map
NDSC United 08
11:00 AM #5876419 U15B Div 3 (Fuller) Karina LeBlanc map
Albion FC Gunners
11:00 AM #5876420 U17B Div 2 (Piocza) Westview Secondary Turf map
AYSC - U16 -STRIKERS
11:30 AM #5876421 U13B Div 3 (Khun Khun) Pitt Meadows Secondary Pitt Meadows Secondary map
U13B Div 3 (Neudstater/Hamaliuk)
12:00 PM #5875957 U11B House Vipers (Stammer) Albion Sports Complex ASC #2 map
MSC Div 3
12:00 PM #5875959 U12B House (Lombardi/Oldewening) Pitt Meadows Athletic Park PMAP #5 map
MSC Eagles
1:00 PM #5907257 U16B Div 3 (Davies) Karina LeBlanc map
Langley United Heron Div 3
1:00 PM #5876424 U18B Div 2 (Wiltshire) Westview Secondary Turf map
Coastal FC U18B 01M Royals
1:00 PM #5876423 U13B Div 3 (Pitt/Pitzey) Pitt Meadows Secondary Pitt Meadows Secondary map
Langley United Jones Div 3
1:30 PM #5875958 U11B House (Lange) Albion Sports Complex ASC #2 map
Albion FC U11B Liverpool
1:30 PM #5875960 U12B House (Schmale) Pitt Meadows Athletic Park PMAP #5 map
Albion FC U12B United
2:30 PM #5876425 U13B Div 2 (Williams) Pitt Meadows Secondary Pitt Meadows Secondary map
Coastal FC U13B White
2:45 PM #5905397 U17B Div 1 (Norman) Karina LeBlanc map
GVUSC Selects 02M
4:00 PM #5915757 U14G Div 2 (McAleese) Pitt Meadows Secondary Pitt Meadows Secondary map
Langley United Di Lorenzo Div 1
4:30 PM #5687084 U13B Metro (Szilagyi) Karina LeBlanc map
BDMS United FC
Sunday, December 2nd, 2018
10:00 AM #5875962 U12G House Strikers (Franco) Pitt Meadows Secondary PMSS East (Super 8) map
MSC Vipers
10:00 AM #5875961 U12G House (Denroche) Pitt Meadows Secondary PMSS West (Super 8) map
MSC Marvels
11:30 AM #5876437 U13G Div 2 (Bonifazi) Arthur Peake map
BCT Venom 06
11:30 AM #5876438 U15G Div 2 (Williams) Pitt Meadows Secondary Pitt Meadows Secondary map
WYSA Sea2Sky Strikers
1:30 PM #5876439 U15G Div 1 (Huber) Pitt Meadows Secondary Pitt Meadows Secondary map
Surrey United Hurricanes
3:30 PM #5876440 U16G Div 1 (Savignano) Pitt Meadows Secondary Pitt Meadows Secondary map
SurDel Girls SC SDL Spartans 03
6:00 PM #5687085 U18G Metro (Schwingenschloegl) Karina LeBlanc map
PCEFC Castilians
Saturday, December 8th, 2018
9:00 AM #5881778 U12B House (Lara) Pitt Meadows Secondary PMSS West (Super 8) map
U12B House (Schmale)
9:00 AM #5881777 U11B House (Pitt) Pitt Meadows Secondary PMSS East (Super 8) map
U11B House (Lange)
10:15 AM #5881998 U12B Dev Div 1 (Stratton) Pitt Meadows Secondary PMSS West (Super 8) map
ASA Storm (Rutley) Div 1
10:15 AM #5881997 U12B Dev Div 2 (MacDermid) Pitt Meadows Secondary PMSS East (Super 8) map
BCT Ninjas 07
11:30 AM #5882000 U13B Div 3 (Neudstater/Hamaliuk) Pitt Meadows Secondary Pitt Meadows Secondary map
AYSC - U12- White Caps
1:00 PM #5882002 U14B Div 2 (Landells) Pitt Meadows Secondary Pitt Meadows Secondary map
RFC Rangers
2:00 PM #5881999 U16B Div 1 (Charalambidis) Karina LeBlanc map
CCB Rangers 03
2:30 PM #5882003 U14B Div 3 (Tellis) Pitt Meadows Secondary Pitt Meadows Secondary map
SDUSC Lightning 05
3:30 PM #5882004 U17B Div 1 (Norman) Westview Secondary Turf map
SDUSC United 02
4:00 PM #5882001 U17B Div 3 (Torgerson) Karina LeBlanc map
MSC Mustangs
Sunday, December 9th, 2018
9:00 AM #5882038 U11G Dev Div 1 (Fox) Pitt Meadows Secondary PMSS East (Super 8) map
BC Tigers 08
9:45 AM #5882037 U15G Div 2 (Williams) Arthur Peake map
PCEFC Stealth
10:00 AM #5882039 U11G Dev Div 2 (Cano) Pitt Meadows Secondary PMSS West (Super 8) map
MSC Rebels
11:30 AM #5882042 U16G Div 3 (Bonifazi) Arthur Peake map
Coastal FC U16G 03F Lightning
11:30 AM #5882041 U12G Dev Div 2 (Musgrave) Pitt Meadows Secondary PMSS West (Super 8) map
Albion FC Cheetahs
1:00 PM #5882044 U13G Div 3 (Kerans) Pitt Meadows Secondary Pitt Meadows Secondary map
U13G Div 3 (Wotjun)
1:00 PM #5687087 U17G Metro (Gant) Karina LeBlanc map
CMF Rebels
1:15 PM #5882045 U17G Div 3 (Santos) Arthur Peake map
Coastal FC U17G Hurricanes
2:30 PM #5882046 U14G Div 3 Rebels (Davis) Pitt Meadows Secondary Pitt Meadows Secondary map
PCEFC United
3:00 PM #5882047 U18G Div 3 (Winterhoff) Arthur Peake map
Surrey United Thunder
4:00 PM #5882048 U14G Div 2 (McAleese) Pitt Meadows Secondary Pitt Meadows Secondary map
NSGSC Fury
4:30 PM #5882043 U15G Div 3 Pumas (Logan) Karina LeBlanc map
VAFC Lions
Thursday, December 13th, 2018
7:30 PM #5687086 U13G Metro (Kelly) Karina LeBlanc map
Surrey United Metro U13 girls
Saturday, December 15th, 2018
9:30 AM #5923657 U11B House Vipers (Stammer) Pitt Meadows Secondary PMSS East (Super 8) map
U11B House (Pitt)
9:30 AM #5923658 U12B House (Lombardi/Oldewening) Pitt Meadows Secondary PMSS West (Super 8) map
U12B House (Lara)
11:00 AM #5934557 U12B Dev Div 1 (Stratton) Westview Secondary Turf map
Albion FC U12B United
11:00 AM #5917337 U15B Div 2 (Brown) Pitt Meadows Secondary Pitt Meadows Secondary map
Wesburn Revolution U15 Div 2
4:00 PM #5896738 U17B Div 2 (Piocza) Karina LeBlanc map
MSC United
Sunday, December 16th, 2018
10:00 AM #5713297 U12G House (Denroche) Pitt Meadows Secondary PMSS West (Super 8) map
MSC Wolf Pack
1:30 PM #5896737 U16G Div 1 (Savignano) Karina LeBlanc map
U16G Div 2 (Ayley)
3:30 PM #5931817 U15G Div 3 Pumas (Logan) Karina LeBlanc map
VAFC Lions
Saturday, January 5th, 2019
11:00 AM #5948797 U15B Div 2 (Brown) Karina LeBlanc map
U15B Div 3 (Hilliard)
2:30 PM #5935157 U17B Div 1 (Norman) SRT Turf map
CMF Celtic
Sunday, January 6th, 2019
12:00 PM #5924777 U13G Div 2 (Bonifazi) Pitt Meadows Secondary Pitt Meadows Secondary map
PCEFC Thunder
1:00 PM #5943537 U14G Div 2 (McAleese) Karina LeBlanc map
CMF Fusion
2:30 PM #5932617 U16G Div 3 (Bonifazi) Pitt Meadows Secondary Pitt Meadows Secondary map
U16G Div 2 (Ayley)
Saturday, January 12th, 2019
9:00 AM #5946938 U12B Dev Div 2 (MacDermid) Pitt Meadows Secondary PMSS West (Super 8) map
N.Surrey Mustangs 07M1
9:00 AM #5946937 U11B Dev Div 1 (Vasile) Pitt Meadows Secondary PMSS East (Super 8) map
Langley United U11B Div 2
10:30 AM #5946957 U13B Div 3 (Khun Khun) Pitt Meadows Secondary Pitt Meadows Secondary map
CMF Lyon
11:00 AM #5946958 U16B Div 1 (Charalambidis) Karina LeBlanc map
VAFC Dynamo
11:30 AM #5946177 U11B House (Pitt) Pitt Meadows Athletic Park PMAP #5 map
MSC Div 3
12:00 PM #5946959 U13B Div 2 (Williams) Pitt Meadows Secondary Pitt Meadows Secondary map
CCB Chiefs 06
1:00 PM #5946178 U12B House (Lara) Pitt Meadows Athletic Park PMAP #5 map
MSC Eagles
1:00 PM #5946180 U11B House (Lange) Albion Sports Complex ASC #2 map
U11B House Vipers (Stammer)
1:00 PM #5946960 U17B Div 3 (Torgerson) Karina LeBlanc map
Surrey United Firestorm
1:30 PM #5946961 U14B Div 3 (Tellis) Pitt Meadows Secondary Pitt Meadows Secondary map
NVFC Sweden
2:30 PM #5946179 U12B House (Schmale) Pitt Meadows Athletic Park PMAP #5 map
U12B House (Lombardi/Oldewening)
3:00 PM #5946978 U15B Div 2 (Brown) Pitt Meadows Secondary Pitt Meadows Secondary map
S. Burnaby MC Storm
3:00 PM #5946962 U17B Div 1 (Norman) Karina LeBlanc map
NDSC United 02
5:00 PM #5958137 U15B Div 1 (St Germain) Pitt Meadows Secondary Pitt Meadows Secondary map
GVUSC Selects 04
Sunday, January 13th, 2019
9:00 AM #5946939 U12G Dev Div 1 (Kirby) Pitt Meadows Secondary PMSS East (Super 8) map
SurDel Strikers 07
9:00 AM #5946940 U11G Dev Div 1 (Fox) Pitt Meadows Secondary PMSS West (Super 8) map
Guildford Athletic Club Stars
10:30 AM #5946965 U13G Div 2 (Bonifazi) Pitt Meadows Secondary Pitt Meadows Secondary map
Coastal FC 06F Cheetahs
12:00 PM #5951977 U16G Div 2 (Ayley) Arthur Peake map
CMF Revolution
12:00 PM #5946966 U13G Div 3 (Kerans) Pitt Meadows Secondary Pitt Meadows Secondary map
CMF Screaming Eagles
1:00 PM #5946967 U17G Div 3 (Santos) Karina LeBlanc map
Richmond Girls Soccer Thunder
1:30 PM #5946968 U14G Div 2 (McAleese) Pitt Meadows Secondary Pitt Meadows Secondary map
Chilliwack FC U14G Attack
3:00 PM #5946970 U15G Div 2 (Williams) Pitt Meadows Secondary Pitt Meadows Secondary map
Langley Utd Somerville Div 2
3:00 PM #5946969 U18G Div 3 (Skeeles) Karina LeBlanc map
WVFC Strikers01
6:00 PM #5924557 U18G Metro (Schwingenschloegl) Karina LeBlanc map
Surrey United SC 01 Girls
Saturday, January 19th, 2019
9:00 AM #5947017 U12B Dev Div 1 (Stratton) Pitt Meadows Secondary PMSS East (Super 8) map
CCB Selects 07
9:00 AM #5947018 U11B Dev Div 2 (Lock) Pitt Meadows Secondary PMSS West (Super 8) map
SDU Destroyers
10:30 AM #5947198 U13B Div 3 (Neudstater/Hamaliuk) Pitt Meadows Secondary Pitt Meadows Secondary map
Chilliwack FC Cyclones
11:00 AM #5947203 U15B Div 3 (Hilliard) Westview Secondary Turf map
CMF Red Bulls
12:00 PM #5947204 U17B Div 2 (Piocza) Karina LeBlanc map
PMSC United
12:00 PM #5947197 U13B Div 3 (Pitt/Pitzey) Pitt Meadows Secondary Pitt Meadows Secondary map
ASA Thunder (Jeras) Div 3
1:00 PM #5947205 U16B Div 3 (Davies) Westview Secondary Turf map
Coastal FC U16B Blues
1:30 PM #5947206 U14B Div 2 (Landells) Pitt Meadows Secondary Pitt Meadows Secondary map
VUFC Fury
2:00 PM #5947207 U18B Div 2 (Wiltshire) Karina LeBlanc map
VAFC Titans
3:00 PM #5947208 U15B Div 3 (Fuller) Pitt Meadows Secondary Pitt Meadows Secondary map
Surrey United Jaguars
4:30 PM #5925197 U13B Metro (Szilagyi) Karina LeBlanc map
NVFC Selects 06
Sunday, January 20th, 2019
9:00 AM #5947019 U11G Dev Div 2 (Cano) Pitt Meadows Secondary PMSS East (Super 8) map
MSC Rebels
10:30 AM #5947209 U13G Div 3 (Wotjun) Pitt Meadows Secondary Pitt Meadows Secondary map
Burnaby Girls SC Spartans
12:00 PM #5947211 U14G Div 3 Rebels (Davis) Pitt Meadows Secondary Pitt Meadows Secondary map
ASA Athletic (Gill) Div 3
1:00 PM #5946997 U12G House Strikers (Franco) Albion Sports Complex ASC #2 map
Albion FC U11G Force
1:00 PM #5947199 U16G Div 1 (Savignano) Arthur Peake map
PCEFC Srikers
1:30 PM #5947202 U15G Div 3 Pumas (Logan) Pitt Meadows Secondary Pitt Meadows Secondary map
VAFC Lions
2:30 PM #5924597 U13G Metro (Kelly) Karina LeBlanc map
CMF Predators
3:00 PM #5947201 U18G Div 3 (Winterhoff) Arthur Peake map
U18G Div 3 (Skeeles)
3:30 PM #5947200 U15G Div 1 (Huber) Pitt Meadows Secondary Pitt Meadows Secondary map
SurDel Girls SC Storm 04
4:00 PM #5958097 U16G Div 3 (Bonifazi) Karina LeBlanc map
ASA Hurricane (Hakkarainnen) Div 3
Saturday, January 26th, 2019
10:00 AM #5975377 U13B Div 2 (Williams) Pitt Meadows Secondary Pitt Meadows Secondary map
U13B Div 3 (Khun Khun)
12:00 PM #5949217 U11B House (Lange) Albion Sports Complex ASC #2 map
U11B House (Pitt)
12:00 PM #5949219 U11B House Vipers (Stammer) Pitt Meadows Athletic Park PMAP #5 map
Albion FC U11B Liverpool
1:00 PM #5904997 U15B Div 2 (Brown) Karina LeBlanc map
MSC Spartans
1:30 PM #5949220 U12B House (Lombardi/Oldewening) Pitt Meadows Athletic Park PMAP #5 map
Albion FC U12B United
1:30 PM #5949218 U12B House (Schmale) Albion Sports Complex ASC #2 map
U12B House (Lara)
3:00 PM #5904998 U17B Div 1 (Norman) Karina LeBlanc map
U17B Div 2 (Piocza)
Sunday, January 27th, 2019
12:00 PM #5949237 U12G House (Denroche) Albion Sports Complex ASC #2 map
U12G House Strikers (Franco)
1:00 PM #5904999 U15G Div 1 (Huber) Karina LeBlanc map
U15G Div 2 (Williams)
3:00 PM #5905000 U16G Div 2 (Ayley) Karina LeBlanc map
U16G Div 3 (Bonifazi)
Saturday, February 2nd, 2019
9:00 AM #5949317 U12B Dev Div 2 (MacDermid) Pitt Meadows Secondary PMSS West (Super 8) map
BCT Ninjas 07
10:30 AM #5949318 U13B Div 3 (Pitt/Pitzey) Pitt Meadows Secondary Pitt Meadows Secondary map
MSC Thunder
11:00 AM #5949319 U15B Div 1 (St Germain) Karina LeBlanc map
NDSC United 04M
12:00 PM #5949257 U11B House (Lange) Albion Sports Complex ASC #2 map
Albion FC U11B Celtic
12:00 PM #5949259 U11B House (Pitt) Pitt Meadows Athletic Park PMAP #5 map
U11B House Vipers (Stammer)
12:00 PM #5949320 U13B Div 2 (Williams) Pitt Meadows Secondary Pitt Meadows Secondary map
VAFC Hawks
12:45 PM #5949321 U16B Div 3 (Davies) Karina LeBlanc map
New West SC Lions
1:30 PM #5949322 U14B Div 2 (Landells) Pitt Meadows Secondary Pitt Meadows Secondary map
Guildford Athletic Club Stealth
1:30 PM #5949258 U12B House (Lara) Albion Sports Complex ASC #2 map
U12B House (Lombardi/Oldewening)
1:30 PM #5949260 U12B House (Schmale) Pitt Meadows Athletic Park PMAP #5 map
Albion FC U12B Strikers
2:30 PM #5949323 U17B Div 2 (Piocza) Karina LeBlanc map
VAFC Rebels
3:00 PM #5949324 U15B Div 3 (Fuller) Pitt Meadows Secondary Pitt Meadows Secondary map
Albion FC Gunners
4:30 PM #5949325 U18B Div 2 (Wiltshire) Karina LeBlanc map
Coastal FC U18B 01M Royals
Sunday, February 3rd, 2019
9:00 AM #5949326 U12G Dev Div 1 (Kirby) Pitt Meadows Secondary PMSS East (Super 8) map
Coastal FC U12G 07F White
9:00 AM #5949327 U11G Dev Div 2 (Cano) Pitt Meadows Secondary PMSS West (Super 8) map
Albion FC U11G Panthers
12:00 PM #5949329 U14G Div 2 (McAleese) Pitt Meadows Secondary Pitt Meadows Secondary map
SurDel Strikers 05
1:00 PM #5949330 U16G Div 1 (Savignano) Karina LeBlanc map
SYSA United 03
1:30 PM #5949331 U15G Div 3 (Logan) Pitt Meadows Secondary Pitt Meadows Secondary map
Surrey FC Strikers 04
2:00 PM #5957557 U13G Div 2 (Bonifazi) Arthur Peake map
NSGSC Rattlers
3:00 PM #5949332 U18G Div 3 (Skeeles) Karina LeBlanc map
NSGSC Strikers 01
3:30 PM #5949333 U15G Div 1 (Huber) Pitt Meadows Secondary Pitt Meadows Secondary map
PCEFC Wildcats
6:00 PM #5924637 U18G Metro (Schwingenschloegl) Karina LeBlanc map
Richmond Girls Soccer FC 01 Lawson
Saturday, February 9th, 2019
9:00 AM #5950578 U11B Dev Div 2 (Lock) Pitt Meadows Secondary PMSS East (Super 8) map
CCB Real Strikers 08
9:00 AM #5950577 U11B Dev Div 1 (Vasile) Pitt Meadows Secondary PMSS West (Super 8) map
Surrey United Revolution
10:30 AM #5950579 U12B Dev Div 1 (Stratton) Pitt Meadows Secondary PMSS West (Super 8) map
Guildford Athletic Club Vipers
11:00 AM #5950580 U15B Div 2 (Brown) Karina LeBlanc map
Surrey United Lightning
12:00 PM #5949337 U11B House Vipers (Stammer) Albion Sports Complex ASC #2 map
U11B House (Lange)
12:00 PM #5950581 U17B Div 3 (Torgerson) Westview Secondary Turf map
Coastal FC U17B Vipers
12:00 PM #5950582 U13B Div 3 (Khun Khun) Pitt Meadows Secondary Pitt Meadows Secondary map
ASA Thunder (Jeras) Div 3
12:45 PM #5950583 U16B Div 1 (Charalambidis) Karina LeBlanc map
NVFC Flames-03
1:30 PM #5950584 U13B Div 3 (Neudstater/Hamaliuk) Pitt Meadows Secondary Pitt Meadows Secondary map
CMF United
1:30 PM #5949338 U12B House (Lombardi/Oldewening) Albion Sports Complex ASC #2 map
U12B House (Schmale)
2:30 PM #5950585 U17B Div 1 (Norman) Karina LeBlanc map
SDUSC United 02
3:00 PM #5950586 U14B Div 3 (Tellis) Pitt Meadows Secondary Pitt Meadows Secondary map
ASA Hurricane 05B (Hakkarainnen)
4:30 PM #5950587 U15B Div 3 (Hilliard) Pitt Meadows Secondary Pitt Meadows Secondary map
SDUSC Whitecaps 04M
4:30 PM #5960897 U13B Metro (Szilagyi) Karina LeBlanc map
Fraser Valley U13B Selects Real
Sunday, February 10th, 2019
9:00 AM #5950588 U11G Dev Div 1 (Fox) Pitt Meadows Secondary PMSS East (Super 8) map
Surrey United Diamonds
9:00 AM #5950589 U12G Dev Div 2 (Musgrave) Pitt Meadows Secondary PMSS West (Super 8) map
Langley United U12G Div 2
10:00 AM #5950590 U16G Div 2 (Ayley) Arthur Peake map
VUFC Wildcats
10:30 AM #5950591 U13G Div 3 (Wotjun) Pitt Meadows Secondary Pitt Meadows Secondary map
NSGSC Mavericks
12:00 PM #5950592 U14G Div 3 Rebels (Davis) Pitt Meadows Secondary Pitt Meadows Secondary map
NSGSC Lynx
12:00 PM #5949339 U12G House Strikers (Franco) Pitt Meadows Athletic Park PMAP #5 map
MSC Marvels
12:00 PM #5950593 U17G Div 3 (Santos) Arthur Peake map
Burnaby Girls SC Fire
1:30 PM #5950594 U15G Div 2 (Williams) Pitt Meadows Secondary Pitt Meadows Secondary map
Coastal FC U15G Hurricanes
1:30 PM #5949340 U12G House (Denroche) Pitt Meadows Athletic Park PMAP #5 map
Albion FC U12G Storm
2:00 PM #5950595 U18G Div 3 (Winterhoff) Arthur Peake map
WVFC Strikers01
2:30 PM #5925217 U13G Metro (Kelly) Karina LeBlanc map
Fraser Valley U13G Selects
3:15 PM #5950596 U15G Div 3 (Logan) Pitt Meadows Secondary Pitt Meadows Secondary map
MSC Sprinters
4:00 PM #5925218 U17G Metro (Gant) Karina LeBlanc map
Fraser Valley U17G Selects
5:00 PM #5950597 U16G Div 3 (Bonifazi) Pitt Meadows Secondary Pitt Meadows Secondary map
SDUSC Trouble 03
Saturday, February 16th, 2019
1:00 PM #5920277 U16B Div 1 (Charalambidis) Karina LeBlanc map
U16B Div 3 (Davies)
Sunday, February 17th, 2019
3:00 PM #5905019 U15G Div 2 (Williams) Karina LeBlanc map
AFC Wolves
4:00 PM #5957097 U17G Metro (Gant) Pitt Meadows Secondary Pitt Meadows Secondary map
Vancouver FC U17G
5:00 PM #5905020 U16G Div 3 (Bonifazi) Karina LeBlanc map
U16G Div 1 (Savignano)
Saturday, February 23rd, 2019
9:00 AM #5952397 U12B Dev Div 2 (MacDermid) Pitt Meadows Secondary PMSS West (Super 8) map
Albion FC U12B Celtic
10:30 AM #5952398 U13B Div 3 (Pitt/Pitzey) Pitt Meadows Secondary Pitt Meadows Secondary map
U13B Div 3 (Khun Khun)
11:00 AM #5952399 U15B Div 1 (St Germain) Karina LeBlanc map
NVFC Surge-04
11:30 AM #5952417 U11B House (Lange) Albion Sports Complex ASC #2 map
MSC Div 3
11:30 AM #5952420 U12B House (Schmale) Pitt Meadows Athletic Park PMAP #5 map
MSC Eagles
12:00 PM #5952400 U13B Div 2 (Williams) Pitt Meadows Secondary Pitt Meadows Secondary map
Coastal FC U13B White
1:00 PM #5952418 U11B House Vipers (Stammer) Albion Sports Complex ASC #2 map
Albion FC U11B Celtic
1:00 PM #5952421 U12B House (Lombardi/Oldewening) Pitt Meadows Athletic Park PMAP #5 map
Albion FC U12B Strikers
1:00 PM #5952401 U16B Div 3 (Davies) Karina LeBlanc map
CAUFC Strikers 2003
1:30 PM #5952402 U14B Div 2 (Landells) Pitt Meadows Secondary Pitt Meadows Secondary map
New West SC Rebels
2:30 PM #5952419 U11B House (Pitt) Albion Sports Complex ASC #2 map
Albion FC U11B Liverpool
2:30 PM #5952422 U12B House (Lara) Pitt Meadows Athletic Park PMAP #5 map
Albion FC U12B United
3:00 PM #5952404 U15B Div 3 (Fuller) Pitt Meadows Secondary Pitt Meadows Secondary map
New West SC Wolves
3:00 PM #5952403 U17B Div 2 (Piocza) Karina LeBlanc map
ASA Hurricane (Gerspacher) Div 3
5:00 PM #5952405 U18B Div 2 (Wiltshire) Karina LeBlanc map
Wesburn SC Galaxy
Sunday, February 24th, 2019
9:00 AM #5952406 U12G Dev Div 1 (Kirby) Pitt Meadows Secondary PMSS East (Super 8) map
ASA Storm (Birkic) Div 1
9:00 AM #5952407 U11G Dev Div 2 (Cano) Pitt Meadows Secondary PMSS West (Super 8) map
ASA Storm (TBC) Div 2
10:30 AM #5952408 U13G Div 3 (Kerans) Pitt Meadows Secondary Pitt Meadows Secondary map
Surrey United Goal Diggers
12:00 PM #5952409 U13G Div 2 (Bonifazi) Pitt Meadows Secondary Pitt Meadows Secondary map
New West SC Aftershock
1:00 PM #5952410 U16G Div 1 (Savignano) Karina LeBlanc map
Chilliwack FC U16G Attack
1:30 PM #5952411 U14G Div 3 Rebels (Davis) Pitt Meadows Secondary Pitt Meadows Secondary map
SurDel Girls SC Ralph
3:00 PM #5952413 U15G Div 1 (Huber) Pitt Meadows Secondary Pitt Meadows Secondary map
New West SC Crush
3:00 PM #5952412 U18G Div 3 (Winterhoff) Karina LeBlanc map
Burnaby Girls SC Hornets
6:00 PM #5925677 U18G Metro (Schwingenschloegl) Karina LeBlanc map
SDU SF DCS 01F
Saturday, March 2nd, 2019
2:30 PM #5925697 U13B Metro (Szilagyi) Karina LeBlanc map
WVFC Rangers 06
Sunday, March 3rd, 2019
12:00 PM #5959617 U12G House Strikers (Franco) Albion Sports Complex ASC #2 map
MSC Wolf Pack
1:30 PM #5959618 U12G House (Denroche) Albion Sports Complex ASC #2 map
Albion FC U11G Force
2:30 PM #5925717 U13G Metro (Kelly) Karina LeBlanc map
Vancouver FC U13G
4:00 PM #5925718 U17G Metro (Gant) Karina LeBlanc map
PCEFC U17G Impact
Saturday, March 9th, 2019
12:00 PM #5960357 U11B House Vipers (Stammer) Pitt Meadows Athletic Park PMAP #5 map
U11B House (Pitt)
1:30 PM #5960358 U12B House (Lombardi/Oldewening) Pitt Meadows Athletic Park PMAP #5 map
U12B House (Lara)
2:30 PM #5925738 U13B Metro (Szilagyi) Karina LeBlanc map
RFC United
Sunday, March 10th, 2019
12:00 PM #5960359 U12G House (Denroche) Albion Sports Complex ASC #2 map
MSC Vipers
2:30 PM #5925737 U13G Metro (Kelly) Karina LeBlanc map
NSGSC Renegades 06